Oferta pracy

Shift Lider w dziale produkcji

Manpower

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Operatorów – od 10 do 30 osób

  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji

  • Realizowanie założonego planu produkcji

  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas pracy oraz prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych

  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach

  • Zarządzanie absencją pracowników

  • Wdrażanie, szkolenie i ocenianie efektywności pracowników

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym

  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 12-godzinnym, czterobrygadowym

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowania czasu pracy podległego zespołu

  • Znajomość i realizacja narzędzi Lean Manufacturing

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Nastawienie na realizację celów produkcyjnych

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą - umowa o pracę na czas określony – 2 lata (bez okresu próbnego)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy (premie uznaniowe i wydajnościowe)

  • Pracę w systemie 12-godzinnym, czterobrygadowym

  • Pracę na pełny etat w przyjaznej atmosferze

  • Bogatą i zróżnicowaną ofertę benefitów pozapłacowych, m.in. ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna Medicover, karta MultiSport, dofinansowanie posiłków

  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości

  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego

  • Dofinansowanie posiłków – duży wybór dań dla pracowników (kuchnia tradycyjna oraz koreańska)

  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy

  • Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Manpower

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Przewiń do profilu firmy