Logo Pracuj.pl

Shift Manager/Kierownik Zmiany

AllegroO firmie

  • Adamów (pow. grodziski)
    Adamów (pow. grodziski), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz odpowiedzialność za zarządzanie oraz organizacje pracy Zespołu
  • Na co dzień będziesz odpowiadać za planowanie zasobów personalnych w perspektywie krótkookresowej ( m.in. tworzenie harmonogramów, ewidencjonowanie czasu pracy, monitorowanie kosztów nadgodzin)
  • Zapewnisz zasoby zew/wew. niezbędne do zachowania ciągłości pracy na swojej zmianie
  • Zadbasz o bezpieczeństwo i higienę pracy
  • Będziesz odpowiadać za szkolenia i wdrożenia Zespołowe
  • Opracujesz i wprowadzisz procesy optymalizacyjne, w tym racjonalne dysponowanie zasobami
  • Zadbasz o prawidłowe wskaźniki efektywności i podejmiesz działania w celu ich utrzymywania na wymaganym poziomie
  • Weźmiesz udział w tworzeniu procesów logistycznych przez magazyn FC oraz w projektach wewnętrznych realizowanych na rzecz klientów
  • Zadbasz o prawidłową gospodarkę magazynową i stany magazynowe
  • Wraz z Dziełem Jakości będziesz przygotowywać i przeprowadzać inwentaryzację

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów i procedur niezbędnych do pracy na stanowisku Shift Managera
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą Zespołu
  • Szeroko rozumiana wiedza z zasad gospodarki magazynowej i inwentaryzacji zapasów
  • Doświadczenie w pracy na systemach WMS
  • Samodzielność
  • Umiejętność określania priorytetów i osiągania wyznaczonych celów
  • Ciekawość: do świata, procesów, ludzi. Lubisz wiedzieć, jak działają rzeczy i dlaczego
  • Wysoka kultura osobista
  • Innowacyjność. Nie podążanie najprostszymi, utartymi sposobami działania
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji
  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz
  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas
  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp
  • Ambitne cele i ciekawe wyzwania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

Chcemy stworzyć najlepszy magazyn Fulfillment Center i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju

Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Będziesz mieć istotny wpływ na rozwój biznesowy dynamicznie rozwijającego się polskiego e-commerce, jako prawdziwy partner dla biznesu

Będziesz mieć dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy

Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając pracę magazynu i Zespołu

Shift Manager/Kierownik Zmiany, Adamów (pow. grodziski)