Oferta pracy

Shift Manager/Kierownik Zmiany

Allegro O firmie

  • Adamów (pow. grodziski)

    Adamów (pow. grodziski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz odpowiedzialność za zarządzanie oraz organizacje pracy Zespołu

  • Na co dzień będziesz odpowiadać za planowanie zasobów personalnych w perspektywie krótkookresowej ( m.in. tworzenie harmonogramów, ewidencjonowanie czasu pracy, monitorowanie kosztów nadgodzin)

  • Zapewnisz zasoby zew/wew. niezbędne do zachowania ciągłości pracy na swojej zmianie

  • Zadbasz o bezpieczeństwo i higienę pracy

  • Będziesz odpowiadać za szkolenia i wdrożenia Zespołowe

  • Opracujesz i wprowadzisz procesy optymalizacyjne, w tym racjonalne dysponowanie zasobami

  • Zadbasz o prawidłowe wskaźniki efektywności i podejmiesz działania w celu ich utrzymywania na wymaganym poziomie

  • Weźmiesz udział w tworzeniu procesów logistycznych przez magazyn FC oraz w projektach wewnętrznych realizowanych na rzecz klientów

  • Zadbasz o prawidłową gospodarkę magazynową i stany magazynowe

  • Wraz z Dziełem Jakości będziesz przygotowywać i przeprowadzać inwentaryzację

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów i procedur niezbędnych do pracy na stanowisku Shift Managera

  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą Zespołu

  • Szeroko rozumiana wiedza z zasad gospodarki magazynowej i inwentaryzacji zapasów

  • Doświadczenie w pracy na systemach WMS

  • Samodzielność

  • Umiejętność określania priorytetów i osiągania wyznaczonych celów

  • Ciekawość: do świata, procesów, ludzi. Lubisz wiedzieć, jak działają rzeczy i dlaczego

  • Wysoka kultura osobista

  • Innowacyjność. Nie podążanie najprostszymi, utartymi sposobami działania

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Startupową kulturę pracy i stabilność dojrzałej organizacji

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Ambitne cele i ciekawe wyzwania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

Chcemy stworzyć najlepszy magazyn Fulfillment Center i Twoja praca będzie kluczowa dla jego budowy i rozwoju

Dołączysz do grona najlepszych specjalistów w branży, którzy realizują nowatorskie projekty i chętnie dzielą się swoją wiedzą

Będziesz mieć istotny wpływ na rozwój biznesowy dynamicznie rozwijającego się polskiego e-commerce, jako prawdziwy partner dla biznesu

Będziesz mieć dużą autonomię w organizacji pracy zespołu, zachęcamy do ciągłego rozwoju i próbowania nowych rzeczy

Każdego dnia miliony klientów wyszukują na Allegro produktu do kupienia- możesz być częścią tego procesu, ulepszając pracę magazynu i Zespołu