Oferta pracy

Shift Manager

XPO Contract Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

XPO Contract Logistics Poland Sp. z o.o.

1L

Osła (pow. bolesławiecki)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem (planowanie zasobów, nadzorowanie, zarządzanie czasem pracy i planami urlopowymi, motywowanie i ocenianie pracowników)

  • Nadzorowanie terminowości realizacji procesów magazynowych

  • Przygotowywanie bieżących raportów i analiz

  • Proponowanie rozwiązania w procesach operacyjnych przyczyniających się do osiągnięcia wyniku operacyjnego

  • Tworzenie bezpiecznego środowisko, w którym zespół operacyjny posiada wiedzę, umiejętności i doświadczenie, by zarządzać zgodnie z najwyższymi standardami

  • Udostępnienie zespołowi narzędzi, dokładnego udokumentowania procesów, sprzętu i wsparcie w celu spełnienia wszystkich wymagań operacyjnych

  • Wspieranie zespołu w utrzymaniu kultury bezpieczeństwa, a także w utrzymaniu ładu i czystości w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Doświadczenia w obszarze branży TSL, procesów magazynowych i/lub procesów produkcyjnych. Mile widziane doświadczenie z automatyką

  • Znajomości programu Excel na poziomie średniozaawansowanym

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiesz motywować i angażować podległy zespół, Masz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

  • Posiadasz umiejętność analizy i interpretacji wyników operacyjnych, pracy ze wskaźnikami KPI oraz podejmowania decyzji w oparciu o dane

  • Umiejętność rozwiązywania problemów nie stanowi dla Ciebie wyzwania

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym zmianowym od poniedziałku do soboty

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy XPO

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym ciepłe posiłki na miejscu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka dla dziecka

  • prezenty na święta

  • stołówka

Należymy do Grupy XPO - światowego lidera w branży TSL, posiadającego około 1500 oddziałów w ponad 30 krajach i zatrudniającego prawie 100 000 pracowników. Na rynku polskim jesteśmy obecni od 13 lat. Posiadamy oddziały logistyczne w dużych centrach logistycznych w Polsce i zatrudniamy ponad 800 osób.

Przewiń do profilu firmy