Oferta pracy

Shift manager S&R- Kierownik zmiany – Praca na nocną zmianę

AUTODOC LOGISTICS Sp. z o.o.

  • Godziny pracy:22:00-6:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kablowa 1

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad Liderami oraz pracownikami magazynu na swojej zmianie;

  • Ocena, motywowanie i dyscyplinowanie podległych pracowników;

  • Podnoszenie poziomu umiejętności w podległym zespole: wyznaczanie celów, szkolenia, promowanie;

  • Audytowanie wykonania pracy zgodnie z przyjętymi standardami;

  • Nadzór nad realizacją celów wydajnościowych i jakościowych - monitorowanie wskaźników KPI oraz redukcja barier i zapewnienie potrzebnych zasobów;

  • Identyfikowanie wąskich gardeł w procesach i ich usuwanie;

  • Ścisła współpraca z kierownikami innych działów i kierownikiem całego magazynu;

  • Planowanie i wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej;

  • Dbanie o dobry przepływ informacji wewnątrz zespołu i między współpracującymi działami;

  • Kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentacji;

  • Wymaganie od zespołu przestrzegania Regulaminu pracy oraz samodzielne stosowanie się do niego.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w gospodarce magazynowej;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników powyżej 50 osób;

  • Dobra znajomość pakietu MS Office lub Google Spreadsheets;

  • Biegła znajomość języka polskiego;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Umiejętność i doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym;

  • Nastawienie na dogłębne badanie przyczyn źródłowych problemów i proaktywne szukanie rozwiązań;

  • Dyspozycyjność do pracy na nierotującej zmianie nocnej (22:00-6:00).

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (kierunek logistyka, transport);

  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego;

  • Doświadczenie w pracy na systemach ERP, WMS, AWS.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu i umowę o pracę;

  • Kafeteryjny system benefitowy, dzięki któremu sam/sama możesz wybrać opcję, z której skorzystasz - ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina i inne;

  • Świetną atmosferę, pyszną kawę, eventy - niespodzianki;

  • Gwarantowane 26 dni urlopu w ciągu roku kalendarzowego, niezależnie od stażu pracy;

  • Dodatkowy dzień wolny, abyś mógł/mogła świętować swoje urodziny;

  • Pracę w nowej, naprawdę dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji (w 2021 roku awansowaliśmy 134 osoby, a nasz zespól powiększył się o 250 kolejnych nowych pracowników w porównaniu do poprzedniego roku).

Od zera do setki - odkąd AUTODOC został założony w 2008, uplasował się na pozycji lidera internetowej sprzedaży części samochodowych w Europie. Dzięki silnej orientacji na klienta i dostosowanej na popyt gamie produktów, która obejmuje obecnie około 4 miliony części i akcesoriów od 870 producentów dla 166 marek samochodów, dążymy do utrzymania tego pomyślnego kursu, ciągłego doskonalenia i dalszego wzmacniania naszej pozycji rynkowej.

Szczeciński oddział AUTODOC cały czas dynamicznie się rozwija oraz zwiększa swoją powierzchnię operacyjną, dlatego szukamy kandydata, który nie tylko zechce się z nami rozwijać, ale też będzie wspierać nas w naszych codziennych działaniach na stanowisku:

Przewiń do profilu firmy