Oferta pracy

Shift Manager

eobuwie.pl

eobuwie.pl

Nowy Kisielin-Nowa 9

Nowe Miasto

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem, dokonywanie ocen, przekazywanie informacji zwrotnej i motywowanie,

  • Nadzór nad realizacją planu na zmianie roboczej,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu oraz nad jego jakością,

  • Analiza i tworzenie dokumentacji procesu i realizacji,

  • Zgłaszanie sugestii dotyczących optymalizacji procesów logistycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmach logistycznych, produkcyjnych lub miejscach charakteryzujących się dużą dynamiką pracy,

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

To oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE - Proponujemy Ci stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

  • SYSTEM PREMIOWY - Mamy dla Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, a dobrą pracę nagradzamy dodatkowo przez system premiowy.

  • TRANSPORT DO PRACY - udostępniamy transport do pracy na terenie Zielonej Góry za 1 pln miesięcznie.

  • DARMOWE POSIŁKI - dajemy możliwość skorzystania z darmowych posiłków regeneracyjnych dla pracowników naszych magazynów.

  • DARMOWE LODY - w okresie wakacyjnym serwujemy pracownikom naszych magazynów darmowe lody ;)

  • ROZWÓJ - Dbamy o szkolenia oraz dostęp do literatury fachowej.

  • PAKIET MULTISPORT - Proponujemy Ci kartę Multisport dostępną w różnych wariantach. Dopasuj go do Twoich potrzeb.

  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA - Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej w grupie Lux Med z możliwością rozszerzenia pakietu dla Twoich najbliższych.

  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE - Dajemy Ci możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.

  • PROGRAM POLECEŃ - Przygotowaliśmy specjalny program poleceń pracowniczych, dzięki któremu nie tylko masz wpływ na to, z kim pracujesz, ale również masz możliwość otrzymania zgarnięcia od 1 500 zł aż do 6 000 zł.

  • ZNIŻKI NA NASZE PRODUKTY - Oferujemy Ci rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC.

  • SWOBODNA ATMOSFERA PRACY - Dbamy o miłą, swobodną atmosferę pracy – stawiamy na bezpośrednią i otwartą komunikację.

  • REALNY WPŁYW NA BIZNES - Jesteśmy Polską firmą o międzynarodowym zasięgu, to my bezpośrednio tworzymy jej historię i sukces.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • przyjazna atmosfera

eobuwie.pl

MODIVO S.A. (eobuwie.pl) to 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność. Swoim innowacyjnym omnichannelowym podejściem podbijamy kolejne międzynarodowe rynki.

Jako firma produktowa, rozwijamy wewnętrznie nasze dwie platformy e-commerce – eobuwie.pl oraz modivo.pl, których skala robi wrażenie!

Przewiń do profilu firmy