Logo Pracuj.pl

Shift Manager

eobuwie.plO firmie

eobuwie.pl

Nowy Kisielin-Nowa 9

Nowe Miasto

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem, dokonywanie ocen, przekazywanie informacji zwrotnej i motywowanie,
  • Nadzór nad realizacją planu na zmianie roboczej,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu oraz nad jego jakością,
  • Analiza i tworzenie dokumentacji procesu i realizacji,
  • Zgłaszanie sugestii dotyczących optymalizacji procesów logistycznych.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmach logistycznych, produkcyjnych lub miejscach charakteryzujących się dużą dynamiką pracy,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy.

To oferujemy

  • STABILNE ZATRUDNIENIE - Proponujemy Ci stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie.
  • SYSTEM PREMIOWY - Mamy dla Ciebie atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, a dobrą pracę nagradzamy dodatkowo przez system premiowy.
  • TRANSPORT DO PRACY - udostępniamy transport do pracy na terenie Zielonej Góry za 1 pln miesięcznie.
  • DARMOWE POSIŁKI - dajemy możliwość skorzystania z darmowych posiłków regeneracyjnych dla pracowników naszych magazynów.
  • DARMOWE LODY - w okresie wakacyjnym serwujemy pracownikom naszych magazynów darmowe lody ;)
  • ROZWÓJ - Dbamy o szkolenia oraz dostęp do literatury fachowej.
  • PAKIET MULTISPORT - Proponujemy Ci kartę Multisport dostępną w różnych wariantach. Dopasuj go do Twoich potrzeb.
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA - Zapewniamy dostęp do prywatnej opieki medycznej w grupie Lux Med z możliwością rozszerzenia pakietu dla Twoich najbliższych.
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE - Dajemy Ci możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.
  • PROGRAM POLECEŃ - Przygotowaliśmy specjalny program poleceń pracowniczych, dzięki któremu nie tylko masz wpływ na to, z kim pracujesz, ale również masz możliwość otrzymania zgarnięcia od 1 500 zł aż do 6 000 zł.
  • ZNIŻKI NA NASZE PRODUKTY - Oferujemy Ci rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, MODIVO oraz CCC.
  • SWOBODNA ATMOSFERA PRACY - Dbamy o miłą, swobodną atmosferę pracy – stawiamy na bezpośrednią i otwartą komunikację.
  • REALNY WPŁYW NA BIZNES - Jesteśmy Polską firmą o międzynarodowym zasięgu, to my bezpośrednio tworzymy jej historię i sukces.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • przyjazna atmosfera

MODIVO S.A. (eobuwie.pl) to 19 krajów, 140 000 produktów, ponad 500 marek oraz 7 brandów własnych na wyłączność. Swoim innowacyjnym omnichannelowym podejściem podbijamy kolejne międzynarodowe rynki.

Jako firma produktowa, rozwijamy wewnętrznie nasze dwie platformy e-commerce – eobuwie.pl oraz modivo.pl, których skala robi wrażenie!

Shift Manager, Nowy Kisielin-Nowa 9, Nowe Miasto, Zielona Góra