Logo Pracuj.pl

Shipping Specialist

Cargotec Poland Sp. z o.o./ HIABO firmie

  • Stargard, zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cargotec Poland Sp. z o.o./ HIAB

Stalowa 2

Stargard

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji sprzedażowej,
  • Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej,
  • bieżący nadzór nad statusem przesyłek,
  • raportowanie opóźnień w dostawach,
  • praca nad rozwojem systemu i procedurami,
  • użytkowanie systemu ERP,
  • użytkowanie specjalistycznych systemów informatycznych,
  • kontakt z urzędami celnymi oraz agencjami celnymi,
  • przestrzeganie regulaminów i zasad obowiązujących w Cargotec, w szczególności przepisów BHP oraz procedur i zapisów ZSZ,
  • obowiązek stosowania się do poleceń przełożonego, które dotyczą pracy, jeżeli nie są one sprzeczne z przepisami prawa lub umową o pracę,
  • obowiązek wykonywania pracy sumiennie i starannie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: Średnie
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w transporcie lub wysyłkach.
  • znajomość języka angielskiego - min. B1
  • znajomość zasad odprawy celnej oraz międzynarodowych standardów logistycznych,
  • znajomość rynku spedycyjnego,
  • umiejętność współpracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w organizacji opartej o wysokie standardy pracy,
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. karty sportowe/kulturalne, dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną i inne),
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • Atmosferę sprzyjającą codziennej współpracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku

Hiab jest światowym liderem w dziedzinie przeładunku drogowego. Firma zatrudnia około 2800 profesjonalistów, którzy pracują nad dostarczaniem odbiorcom na całym świecie produktów i usług o niezrównanej wydajności. Nasz asortyment obejmuje żurawie cargo HIAB, żurawie leśne i recyklingowe JONSERED, żurawie leśne LOGLIFT, podwieszane wózki widłowe MOFFETT oraz urządzenia do wymiany nadwozi MULTILIFT, jak również platformy załadunkowe DEL, WALTCO i ZEPRO. www.hiab.com

Hiab jest częścią Cargotec. W 2016 roku obroty firmy Cargotec wynosiły 3,5 miliarda euro. Przedsiębiorstwo zatrudnia około 11 000 pracowników. Akcje Cargotec klasy B są notowane w helsińskim oddziale NASDAQ OMX. Ich symbol giełdowy to CGCBV. www.cargotec.com

Shipping Specialist, Stalowa 2, Stargard