Logo Pracuj.pl

Shoper Partnership Manager

Shoper S.A.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Rynek e-commerce, rośnie y/y o około 20% , za 5 lat szacuje się, że podwoi swoją wartość.

Shoper to najpopularniejsze SaaS-owe rozwiązanie w Polsce, które aktywnie wykorzystuje ponad 20 tys. firm do sprzedaży swoich produktów w sieci.

Shoper wykorzystywany jest przez setki firm (jak agencje interaktywne, software house, freelancerzy, inne firmy SaaS) do wdrożeń sklepów internetowych, które współpracują z nami jako oficjalni Partnerzy, tworząc największe community specjalistów e-commerce w Polsce.

Jeśli wierzysz w siłę relacji, rynek e-commerce nie jest Ci obcy, a technologia (przy tym techniczne rozmówki o API / integracjach/ budowie sklepów) sprawia Ci frajdę, to świetnie! Idealnie, jeśli miałaś/eś już szansę pracować w podobnych realiach ;)

Nasze wymagania

Szukamy osoby, która pomoże nam:

● rozbudować nasz Program Partnerski, o nowe usługi, które budujemy w ramach platformy Shoper,

● nawiązać współpracę z podmiotami powiązanymi z naszą branżą (Agencje Interaktywne/Software House, firmy SaaS, producenci ERP/systemów logistycznych czy bankami),

● zbudować system edukacyjny dla chłonnych wiedzy nowych Partnerów,

● budować stałe relacje, bo wierzymy, że to one są siłą naszego community.

To oferujemy

  • udział w ugruntowanym projekcie, który wierzymy że da się wznieść o poziom (kilka poziomów?) wyżej,
  • otoczenie specjalistów, którzy przez lata budują branżę e-commerce w Polsce,
  • pełny onboarding (wdrożenie na stanowisko i wsparcie),
  • system motywacyjny (finansowy, szkoleniowy),
  • ciekawe spotkania, rozmowy z firmami w całej Polsce, udział w targach (oby szybko wróciły!),
  • benefity (angielski, prywatna opieka medyczna, elastyczne godziny pracy)
  • w grę wchodzi praca zdalna, nie musisz być z miasta Kraka ;)

Shoper to największy dostawca oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego w Polsce – działamy na rynku e-commerce od 2005 roku, pozwalając na swobodną i profesjonalną sprzedaż online.

Z naszego oprogramowania korzysta ponad 20 tys. e-biznesów, prowadzonych przez małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorców, którzy stawiają na nowoczesny handel i technologie.

Jeśli też jesteś pasjonatą e-handlu oraz nowych technologii, uwielbiasz wyzwania i chcesz mieć realny wpływ na rozwój najbardziej dynamicznej branży na świecie – dołącz do nas!

Shoper Partnership Manager, mazowieckie