Ta oferta pracy jest nieaktualna od 291 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Shopping Centre Assistant

  • Bytom, śląskie
  • Asystent
  • 05.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy inwestującej i zarządzającej nieruchomościami komercyjnymi, w związku z rozwojem sieci centrów handlowych na terenie Polski, poszukujemy ambitnej i zaangażowanej osoby na stanowisko

    Nr Ref: SBS/24/362/SCA

    Zadania:

    • Wsparcie Dyrektora Centrum w realizacji celów strategicznych i operacyjnych,
    • Utrzymywanie oraz rozwijanie efektywnej komunikacji z Najemcami,
    • Dbanie o prawidłowy przebieg korespondencji i dokumentów, zbieranie, przetwarzanie i analiza danych,
    • Udział w realizacji działań marketingowych i eventowych na terenie Centrum,
    • Przygotowywanie umów i aneksów dla dostawców i czasowych najemców,
    • Kontrola i opisywanie faktur zgodnie z procedurami,
    • Przygotowywanie raportów i zestawień w języku polskim i angielskim.

    Wymagania:

    • Wyższe wykształcenie,
    • 2-4 lata doświadczenia w pracy na stanowisku administracyjnym / asystenckim w środowisku międzynarodowym,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie zarządzającej nieruchomościami (preferowane nieruchomości komercyjne, przede wszystkim centra handlowe),
    • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne,
    • Samodzielność, decyzyjność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie pełnego CV podając w tytule wiadomości odpowiedni numer referencyjny

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W przesyłanej aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Solid Bridge Solutions Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.”

    bottom