Oferta pracy

Short-Term Trader

POLENERGIA OBRÓT SPÓŁKA AKCYJNA

Krucza 24/26

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • optymalizacja portfela energii elektrycznej na rynku krótkoterminowym (portfel farm wiatrowych, elektrociepłowni i odbiorców końcowych)

  • tworzenie i rozwijanie własnych strategii handlowych na rynku krótkoterminowym w zakresie energii elektrycznej (Polska, Niemcy, Węgry) oraz, w ramach pojawienia się możliwości rynkowych, gazu ziemnego

  • tworzenie i rozwijanie narzędzi ułatwiających\wspomagających handel i optymalizację portfela

  • zgłaszanie nominacji do właściwych operatorów rynku energii elektrycznej i gazu

Nasze wymagania

  • znajomość obsługi Excel, oraz mile widziane języków programowania (Python, VBA) w stopniu umożliwiającym obsługę istniejących narzędzi

  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji na szybko zmieniającym się rynku

  • umiejętność radzenia sobie w niestandardowych sytuacjach rynkowych

  • umiejętności zarządzania pracą własną, dokładność i skrupulatność

  • umiejętność analizowania dużej ilości danych i weryfikowania ich poprawności

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację

  • znajomość czynników fundamentalnych i cenotwórczych na jednym z rynków (Polska, Niemcy, Bałkany, Nordic)

  • znajomość rynku gazu/co2

To oferujemy

  • umowa na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • motywacyjny system wynagradzania (system premii rocznych)

  • pakiet prywatnej opieki medycznej i karta multisport

  • współpraca z jednym najlepszych zespołów handlowych na rynku energii w Polsce

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • system dopasowanych szkoleń i warsztatów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

Wyobraź sobie pracę nad czymś naprawdę ważnym i wyjątkowym. Nad czymś co zmienia nasz świat na lepsze. Jednocześnie wyobraź sobie swoje poczucie wpływu oraz wokół siebie ludzi, którzy pracują, ponieważ wierzą w to co robią.

Podoba Ci się ten obraz? Czytaj dalej, to dopiero początek.

Jesteśmy największą polską prywatną grupą energetyczną. Tworzymy energię z przyszłości, czyli ekosystem innowacyjnych rozwiązań opartych na czystej, zielonej energii odnawialnej. Naszą wizję rozwoju podporządkowaliśmy budowie zeroemisyjnej gospodarki. Dla lepszej, zielonej przyszłości.

Inwestujemy w rozwój projektów lądowych farm wiatrowych, wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych oraz zaawansowanych technologicznie projektów wodorowych. Naszym strategicznym projektem jest budowa farm wiatrowych na Morzu Bałtyckim.

W poprzednim roku zatrudniliśmy ponad 70 osób, w tym – nie zaprzestajemy rosnąć. Dlatego dla pełnego obrazu – do słów pasja, wpływ, sens, przyszłość, innowacyjność, odpowiedzialność – dodaj: wzrost, dynamika, wizja, rozmach. Wtedy z puzzli tworzy się pełen obraz Polenergii.

Przewiń do profilu firmy