Simulation engineer - Modeling & Simulation in computational medicine / Inżynier ds. Analiz Wytrzymałościowych i Symulacji FEA

ORTO ALGORYTMICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ORTO ALGORYTMICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Prądnicka 12

Krowodrza

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Python

  • C++

  • Bash

  • PowerShell

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i wykonywanie analiz wytrzymałościowych dla elementów protez.
  • Praca nad zamianą geometrii 3D na modele FEM i ich optymalizacja.
  • Praca w środowisku FEBio.
  • Post-processing wyników i integracja w ramach większego systemu.
  • Przygotowanie raportów z prowadzonych prac.
  • Automatyzacja procesu tworzenia modeli symulacyjnych.
  • Współpraca z zespołem rozwijającym aplikację webową.
  • Współpraca z zespołem zajmującym się Image Processing i tworzeniem geometrii.

Nasze wymagania

  • Znasz zagadnienia z dziedziny symulacji FEA i mechaniki ciał stałych.
  • Masz doświadczenie w pracy w jednym z pakietów typu CAE (Abaqus, LsDyna, Ansys).
  • Masz biegłość w zamianie geometrii na siatki mesh i przygotowaniu modeli do symulacji.
  • Posiadasz umiejętność przedstawiania wyników badań w postaci raportów.
  • Samodzielnie prowadzisz research, sprawnie znajdujesz rozwiązania i inspiracje w dostępnych publikacjach naukowych oraz jesteś w stanie dostosować je do napotkanych problemów.

  • Interesujesz się inżynierią biomedyczną lub znasz FEBio.
  • Programujesz w Python, C++, nie boisz się pracy z bash, PowerShell.
  • Potrafisz wykorzystać wyniki symulacji do optymalizacji kształtu.
  • Masz doświadczenie w pracy badawczej w podobnym obszarze.
  • Umiesz integrować swoje rozwiązania FEM w ramach większego systemu.

Szukamy inżyniera symulacji MES (FEA) który pomoże nam rozwijać system wspomagający ortopedów w dopasowaniu protez dla pacjentów po amputacji nóg. Jeżeli lubisz czuć, że twoja praca czyni świat lepszym miejscem, masz dużo chęci do nauki i nie boisz się samodzielności, to idealnie trafiłeś. Jesteśmy niewielkim start-upem w Krakowie. Siedziba firmy będzie miała znaczenie przy wdrożeniu na początku, ale potem ważna będzie wartość jaką tworzysz, a nie gdzie to robisz.

Simulation engineer - Modeling & Simulation in computational medicine / Inżynier ds. Analiz Wytrzymałościowych i Symulacji FEA, Prądnicka 12, Krowodrza, Kraków