Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekraczających zakres danych wynikający z Kodeksu pracy i innych przepisów (wskazany w naszym ogłoszeniu o pracę) przez Forbis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Alojzego Felińskiego 25, 01-555 Warszawa) (dalej: „Forbis”) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Udzielona zgoda może być w każdym czasie cofnięta, bez względu na zgodność z prawem przetwarzania przed ich cofnięciem. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak bez uprzedniej zgody spółka Forbis nie będzie mogła przetwarzać CV, w którym jest więcej informacji, niż wskazane w ogłoszeniu. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, ich modyfikacji, przeniesienia oraz usunięcia. ¨Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Forbis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Alojzego Felińskiego 25, 01-555 Warszawa) (dalej: „Forbis”) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Forbis.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Forbis Group Sp. z o.o.

Site Manager, Branża sanitarna, HVAC

Forbis Group Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i bieżący nadzór inwestycji polegających na remontach, fit-outach powierzchni w budynkach biurowych.

  • Stała obecność na budowie, monitorowanie pracy pod względem jakościowym i zgodności z harmonogramem,

  • Bezpośredni nadzór oraz kontrola jakościowa postępu prac wykonawców oraz odzwierciedlenie stanu postępu robót w dokumentach związanych z dokonywanymi płatnościami

  • Udział w procesach odbiorowych z zamawiającym oraz z podwykonawcami

  • Koordynacja wykonawcza międzybranżowa między wykonawcami a projektem

  • Tworzenie i aktualizowanie harmonogramów inwestycji, mapowanie ryzyk terminowych

  • Raportowanie postępów prac do Senior Project Managera

  • Kontrola oraz zarządzanie procesem zamówień

  • Awizacja dostaw, organizacja procesu budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynieryjne budowlane (sanitarne)

  • Uprawnienia budowlane (mile widziane).

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu i nadzorowaniu prac budowlanych

  • Dyspozycyjność, samodzielność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia przy ciekawych projektach

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Stabilne zatrudnienie i współpraca w dłuższej perspektywie czasu

Forbis Group istnieje na rynku nieruchomości komercyjnych od 2011 roku.

Obecnie jesteśmy jednym z czołowych krajowych dostawców kompleksowych usług fit-outowych powierzchni biurowych oraz komercyjnych, w tym dla branży HoReCa oraz retail.

Naszą siłą są ludzie - zespół młodych, kreatywnych projektantów, doświadczonych project managerów, sprawdzonych ekip budowlanych i zaufanych podwykonawców, którzy razem zapewniają wysoki profesjonalizm na każdym etapie realizacji projektu.

Świadczymy usługi projektowe, budowlano-instalacyjne oraz dostarczamy meble, przygotowując lokali naszych Klientów pod klucz. Zapewniamy wyposażenie najwyższej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Przy każdej realizacji dokładamy wszelkich starań, aby powstałe wnętrze stało się idealną wizytówką ich działalności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje