Oferta pracy

Site Manager (Dyrektor Zakładu)

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.O firmie

Ingram Micro CFS Fulfilment Solutions Sp. z o.o.

Prosta 40

Łozienica (pow. goleniowski)

Jesteśmy częścią globalnej firmy INGRAM MICRO, największego na świecie sprzedawcy i dystrybutora produktów elektronicznych oraz jednego ze światowych liderów w logistyce, handlu i usługach związanych z cyklem życia urządzeń. INGRAM MICRO świadczy usługi dla największych światowych gigantów. Zapewnia swoim partnerom biznesowym wsparcie technologiczne, aby mogły bardziej efektywnie i skutecznie działać na rynkach, którym służą.

Do naszej siedziby szukamy osoby, która zadba o strategię i rozwój naszego zakładu, będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie podległych działów operacyjnych i wspierających, będzie szukać optymalizacji oraz inicjować i wdrażać nowe projekty, zasady i procedury. Rozwinie kluczowe relacje z Klientami i dostawcami. Będzie wspierała zespoły w zakresie rozwiązywania problemów, sugerowaniu ulepszeń i wdrażaniu projektów. Zapewni odpowiedni przepływ informacji i współpracy z zespołami.

Zadania:

  • Zarządzanie działaniami podległych zespołów (Operacja, Finanse, HR, Aplikacje IT, Infrastruktura IT, Supply Chain);
  • Koordynowanie pracy menedżerów w podległych im obszarach;
  • Projektowanie i wdrażanie strategii zapewniającej rozwój firmy;
  • Odpowiedzialność za profesjonalną obsługę Klienta i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami Wewnętrznymi;
  • Zapewnienie najwyższej jakości usług świadczonych przez cały zakład dla Klienta.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami (200 osób) powyżej 5 lat, w tym 3 lata na podobnym stanowisku w branży e-commerce/ logistycznej/ produkcyjnej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wyjątkowe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;
  • Wysokie umiejętności w zakresie współpracy, zarządzania, inspirowania, motywowania oraz rozwoju podległego zespołu;
  • Umiejętności w zakresie efektywnego ustalania priorytetów i orientacji na cel;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, łatwość w prezentowaniu wyników i danych zakładu w języku angielskim.

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Premia miesięczna do 15%
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Darmowa opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • 2 dodatkowe dni urlopu
  • Bezpłatny transport
  • Dofinansowane posiłki
  • Pyszna kawa
  • Wydarzenia integracyjne
  • Szkolenia i kursy
Jeśli zainteresowała cię nasza oferta wyślij swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

Więcej informacji możesz znaleźć na naszym profilu pracodawcy.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych."

Administratorem Państwa danych osobowych jest Ingram Micro CFS Fulfilment Sp. z o. o. z siedzibą w Łozienicy.

W celu zapoznania się z klauzulą informacyjną prosimy o kliknięcie w poniższy link:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy