Logo Pracuj.pl

Site Manager

FAST S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja realizacji projektów w zakresie izolacji technicznych oraz wyposażenia wnętrz jednostek pływających,
  • bezpośrednie wsparcie Project Managera i współpraca w realizacji prowadzonych projektów,
  • operacyjna realizacja ustalonych celów w zakresie harmonogramu, jakości oraz budżetu projektu,
  • ciągłe monitorowanie, identyfikacja i zarządzanie ryzykiem projektowym,
  • koordynacja pracy dedykowanych zespołów i realizacji ich zadań,
  • raportowanie postępu prac podczas realizacji projektów,
  • bezpośrednia współpraca z Klientem w zakresie realizacji wymagań projektowych,
  • optymalizacja wykorzystania przydzielonych zasobów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży technicznej lub budowlanej,
  • doświadczenie w realizacji projektów,
  • umiejętność komunikacji ze współpracownikami na wszystkich szczeblach organizacji,
  • samodzielność w realizacji przydzielonych zadań,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie),
  • praktyczna obsługa programu MS Excel,
  • łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,
  • proaktywność i kreatywność w rozwiązywaniu codziennych wyzwań operacyjnych,
  • gotowość do realizacji projektów na rynkach niemieckojęzycznych.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • motywacyjny system premiowania,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się polską grupą przemysłową realizującą międzynarodowe projekty i poszukującą zdolnych współpracowników gotowych na nowe wyzwania.

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: SK2 SM

Site Manager, Gdańsk