Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Site Manager – Kierownik Robót / Inżynier Budowy

Termika Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją kontraktu w oparciu o wymagania dokumentacji technicznej, harmonogramu i planów organizacji robót,

  • regularne raportowanie statusu prowadzonych inwestycji,

  • prowadzenie prac zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami panującymi na budowie,

  • kontrola jakości wykonywanych prac,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • zarządzanie podległymi pracownikami i firmami podwykonawczymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne: inżynieria środowiska lub pokrewne w zakresie instalacji sanitarnych lub budownictwo,

  • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych

  • dobra znajomość MS Office, Autocad,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • zdolność analitycznego i koncepcyjnego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność, staranność,

  • umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się organizacji, przy ambitnych projektach inwestycyjnych,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji wśród najlepszych specjalistów w branży,

  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon).

Istniejemy na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu. Prowadzimy projekty w Polsce oraz na rynkach zagranicznych w Europie i na innych kontynentach. Świadczymy usługi w energetyce i petrochemii. Mamy znaczący wkład w izolacje w przemyśle morskim oraz offshore. Jesteśmy największą firmą w Polsce w temacie izolacji spienionym poliuretanem w przemyśle. Wraz z branżą chłodniczą, rynek morski stanowi główny aspekt działalności firmy w zakresie izolacji spienionymi poliuretanami.

Miejsce pracy: Gdańsk

Przewiń do profilu firmy