Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Site Manager / Site Engineer

ID ENERGY POLAND sp. z o.o.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad podwykonawcami na terenie budowy.

  • Bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac.

  • Wsparcie przy tworzeniu dokumentacji budowlanej w zakresie formalno-prawnym.

  • Przygotowanie i nadzór nad terminową realizacją harmonogramu robót.

  • Raportowanie z przeprowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Znajomość aspektów realizacji prac budowlanych.

  • Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (budownictwo, elektrotechnika i pokrewne).

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz inicjatywa własna, dobra organizacja pracy.

  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji na terenie Polski.

  • Sumienność, dokładność, umiejętność pracy w zespole.

  • Dobra znajomość języka polskiego (znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem).

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży i technologii w największej i najbardziej renomowanej firmie w branży OZE w Polsce oraz zdobycie praktyki liczącej się do uprawnień budowlanych.

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w profesjonalnym, energicznym zespole i międzynarodowym środowisku pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

ID Energy Group jest firmą o międzynarodowym charakterze z siedzibą w Hiszpanii. Głównymi obszarami działalności Spółki jest projektowanie, budowanie, uruchamianie instalacji fotowoltaicznych i biogazowych wraz z kompleksową ich obsługą i utrzymaniem.

ID Energy Group jest Generalnym Wykonawcą oraz Inwestorem, który od 2018 roku wybudował na terenie Polski +200 MWp elektrowni PV. W roku 2023 zrealizowane zostaną kolejne inwestycje fotowoltaiczne i biogazowe o łącznej mocy powyżej 50 MW.

Poza wyspecjalizowaną kadrą zarządzającą i techniczną, Spółka posiada własny dział projektowy, samodzielnie wykonuje pomiary i uruchomienia, oraz oferuje usługi utrzymania ruchu zarówno dla własnych inwestycji jak i dla podmiotów trzecich.

ID Energy Group posiada oddziały na terenie Hiszpanii, Węgier, Włoch, Serbii, Rumunii oraz Chorwacji.

Zapraszamy do kontaktu, www.idenergy.group