Oferta pracy

OMNILOGY sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • .NET

  • PHP

  • Node.js

  • Go

  • Jenkins

  • GitLab

  • CircleCI

  • ArgoCD

  • Azure DevOps

  • GitHub

Mile widziane

  • AWS

  • Azure

  • GCP

Twój zakres obowiązków

  • Analiza kodu i architektury aplikacji pod kątem poprawy wydajności

  • Analiza kodu i architektury aplikacji pod kątem poprawy dostępności

  • Integracja i automatyzacja monitoringu w ramach CI/CD

  • Implementacja SRE w oparciu o platformę Dynatrace

  • Współpraca z zespołami DevOps naszych Klientów.

Nasze wymagania

  • Znajomość architektury i budowy aplikacji pozwalająca na znajdowanie wąskich gardeł,

  • Umiejętność programowania w co najmniej jednym z języków: JAVA., .NET, PHP, Node.js, Go. Nie wymagamy dewelopera z wieloletnim stażem, ale kogoś, kto rozumie kod, wzorce projektowe i potrafi wskazać miejsca podatne na optymalizacje,

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux/Windows pozwalająca na instalację oprogramowania (najlepiej automatyczną) oraz podstawową administrację,

  • Znajomość Kubernetes w obszarze uruchamiania aplikacji oraz podstawowej administracji. Helm charts mile widziany,

  • Doświadczenie w budowaniu pipeline’ow CI/CD z wykorzystaniem narzędzi takich jak Jenkins, GitLab, CircleCI, ArgoCD, Azure DevOps, GitHub Actions,

  • Doświadczenie w obszarze analizy i rozwiązywania problemów w systemach IT,

  • Komunikatywny angielski,

  • Umiejętności interpersonalne pozwalające na pracę w zespole.

  • doświadczenie w budowaniu/zarządzaniami aplikacjami w chmurach publicznych AWS, Azure, GCP, szczególnie dla EKS, AKS, GKE oraz serverless,

  • Doświadczenie z narzędziami do monitoringu: Application Performance Monitoring, Infra, NPMD,

  • Znajomość CMDB,

  • Znajomość stosu Elasticsearch.

To oferujemy

  • Możesz liczyć na standardowe bonusy typu karnety sportowe, szkolenia językowe, szkolenia z obszaru technologii, bardzo elastyczną formę zatrudnienia i atrakcyjny model premiowy.

  • Pracujemy głównie zdalnie, ale czasami trzeba będzie popracować stacjonarnie w siedzibie Klienta. Realizujemy również projekty międzynarodowe – dla chętnych oferujemy możliwość czasowej pracy poza Polską.

Nie znasz Dynatrace – nic nie szkodzi! Dostaniesz najlepszą opiekę i wsparcie merytoryczne ze strony ekspertów a realizowane projekty szybo pozwolą Ci na przejście ścieżki certyfikacyjnej, od poziomu Associate do Professional, a w przypadku szczególnych talentów do poziomu Master!

Oferujemy rozwiązania dbające o maksymalną wydajność i bezawaryjność aplikacji biznesowych oraz najbardziej rozległych firmowych sieci informatycznych. Monitorujemy, dostarczamy raporty, automatyzujemy testowanie, wykrywamy „słabe ogniwa” infrastruktury IT. Mówimy o niedostatkach jakości narzędzi informatycznych językiem biznesu. Wskazujemy techniczne problemy ograniczające jego efektywność, w tym sprzedaż, satysfakcję klientów czy konkurencyjność rynkową. Mając świadomość tego, że dziś praktycznie nie ma już niecyfrowych przedsiębiorstw.

Łączymy kompetencje doradcze, inżynierskie oraz managerskie, zyskiwane w trakcie kilkudziesięciu lat doświadczeń. Zdobywaliśmy je realizując z powodzeniem złożone projekty wdrożeniowe u europejskich klientów – poza Polską, współpracowaliśmy także z firmami z Niemiec, Estonii, Węgier, Ukrainy czy Rumunii.

DPM (Digital Performance Management) oraz APM (Application Performance Management) to terminy istniejące w naszym słowniku jeszcze zanim zaczęły zdobywać światową popularność i zwracać uwagę biznesu na znaczenie dbałości o wydajność sieci oraz cyfrowych narzędzi. Także dzięki temu, jesteśmy dziś polskim partnerem oraz dostawcą rozwiązań marek stanowiących światową czołówkę w tym obszarze, takich jak Dynatrance czy Viavi Solutions.

Przewiń do profilu firmy