„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w tym także danych osobowych zawartych w załączonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celach: związanych z obecną rekrutacją prowadzoną/ymi przez Marketing Investment Group S.A z siedzibą w Krakowie (31-871) przy os. Dywizjonu 303, Paw. 1, będącego administratorem przekazanych danych osobowych.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Site Research Analyst - Analityk Biznsowy

Marketing Investment GroupO firmie

Marketing Investment Group

Profesora Michała Życzkowskiego 10

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie analiz mających na celu ocenę efektywności jednostek w ramach istniejącej sieci handlowej oraz planowanych inwestycji (w tym analiza konkurencji oraz rynku centrów handlowych)

  • analiza rachunku wyników oraz wskaźników efektywności sklepów

  • tworzenie i obsługa baz danych służących do raportowania i prezentowania wyników

  • raportowanie i prezentacja przygotowanych analiz osobom decyzyjnym

  • bieżące wsparcie Działu Najmu w zakresie przygotowywania niezbędnych analiz i prezentacji

  • rekomendowanie rozwiązań wspierających rozwój biznesu

Nasze wymagania

  • min 2-3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku w firmach o profilu handlowym

  • mile widziane doświadczenie w działach najmu i/lub ekspansji

  • znajomość obszarów związanych z oceną efektywności oraz planowaniem nowych inwestycji, interpretacją wyników handlowych oraz rachunku wyników sklepów

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, informatyka, statystyka, zarządzanie nieruchomościami

  • zaawansowana umiejętność obsługi MS Office

  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • dobra organizacja pracy, ukierunkowania na realizację celu oraz samodzielność

  • biegła znajomość języka angielskiego

  • gotowość do podróży służbowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • miłe upominki na różne okazje

  • pakiet sportowy

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w branży fashion. Od ponad 30 lat rozwijamy naszą obecność w regionie CEE – w Polsce, Niemczech, Austrii, Czechach, Rumunii, Estonii, a także na Słowacji, Węgrzech, Łotwie oraz Litwie.

Z sukcesem prowadzimy sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, Lotto, Confront, up8 i wielu innych. Dzięki zaangażowaniu kilku tysięcy osób, które tworzą nasz zespół, zdobyliśmy zaufanie klientów w całej Polsce oraz za granicą.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje