Logo Pracuj.pl

Skarbnik

Solid MCG Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Przeliczanie gotówki (banknoty oraz bilon) z opakowań zbiorczych, wpłat Klientów w przeznaczonym do tego systemie
  • Przygotowywanie gotówki zgodnie ze standardami NBP (sortowanie, rolowanie, pakowanie)
  • Przygotowywanie opakowań zbiorczych przeznaczonych do transportu
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przyjęciem do transportu i przekazaniem materiałów do transportu
  • Koordynacja oraz weryfikacja zleceń przekazanych do transportu
  • Sprawdzanie i przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej
  • Praca z walutą obcą

Nasze wymagania

  • Zaświadczenia o niekaralności
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność
  • Pozytywne nastawienie
  • Doświadczenie w pracy z gotówką

Mile widziane

  • Gotowość do nauki
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Komunikatywność
  • Podstawowa znajomość obsługi programów Word, Excel
  • Mile widziana praca z gotówką w tym walutą obcą

To oferujemy

  • Różne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o pracę)
  • Szkolenia oraz wsparcie przełożonych
  • Pakiet sportowy System OK
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Terminowe wynagrodzenie
  • Praca w systemie zmianowym 5-13 17-1, poniedziałek-piątek

Skarbnik, Olsztyn