Logo Pracuj.pl

Skarbnik

TavexO firmie

10 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przeliczanie, sortowanie i pakowanie banknotów i monet zgodnie z obowiązującymi regulacjami w tym zakresie;
  • przygotowywanie opakowań zbiorczych przeznaczonych do transportu;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z przyjęciem do transportu i przekazaniem materiałów do transportu;
  • przygotowanie zamówień dla klientów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z gotówką,
  • zacięcie matematyczne,
  • minimum średnie wykształcenie,
  • cierpliwość i sumienność,
  • znajomość minimum jednego języka obcego – preferowany język angielski,
  • komunikatywna znajomość języka polskiego.

To oferujemy

  • szkolenie wstępne,
  • umowa o pracę od pierwszego dnia współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szkolenia rozwojowe,
  • szkolenia firmowe,
  • pakiet benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • paczki świąteczne
  • Atrakcyjny system premiowy

Stałe godziny pracy 9-17 lub 10-18 praca od pn. do pt.

Jesteśmy jednym z największych sprzedawców metali szlachetnych i walut w Europie. Za nami blisko 30 lat historii istnienia firmy, które ukształtowało grupę ponad 250 pracowników w 9 krajach europejskich. Rośniemy w siłę także na naszym lokalnym rynku i otwieramy kolejne oddziały. Obecnie nasz polski zespół liczy ponad 50 wspaniałych osób. Jeśli szukasz miejsca gdzie będziesz mógł rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności i zdobyć nowe to dobrze trafiłeś.

Zaaplikuj i zasil nasze szeregi!

Skarbnik, Warszawa