Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

Arti-Bau Sp. z o. o.

  • Laa an der Thaya, Austria

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • proste prace ślusarskie

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy przy obróbce blachy,

  • umiejętność składania konstrukcji stalowych,

  • zdolności manualne,

  • chęci do pracy,

  • własny samochód( co tygodniowe zjazdy do Polski)

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro,

  • dodatek urlopowy i bożonarodzeniowy, tzw. 13. i 14.

  • płatne za święto przypadające w danym miesiącu,

  • dodatkowo płatne nadgodziny 50-100%,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • składki na ubezpieczenie odprowadzane do ZUS-u w Polsce,

  • opiekę polskiego koordynatora,

  • punktualne wynagrodzenie miesięczne,

Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau Sp.z o.o. o numerze rejestru 5740 oferująca swoje usługi w przedmiocie działalności pracy tymczasowej zarówno w Polsce jak na terenie całej Unii Europejskiej poszukuje kandydatów na stanowisko: ŚLUSARZ( proste prace ślusarkie)

Miejsce wykonywania pracy: AUSTRIA/Laa an der Thaya

Termin rozpoczęcia pracy: 19.07.2021

Przewiń do profilu firmy