Logo Pracuj.pl

Ślusarz

NOVICHEM sp. z o.o.O firmie

  • Chorzów, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

NOVICHEM sp. z o.o.

Główna 4

Chorzów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Współpraca z wewnętrznym działem elektrycznym
  • Asysta przy uruchomianiu nowych instalacji
  • Przeglądy, konserwacje i naprawy maszyn i urządzeń
  • Dbałość o stan instalacji produkcyjnej, pneumatycznej oraz ogólny stan urządzeń podczas montażu, przeglądów, modyfikacji i relokacji maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolność do pracy na wysokości powyżej 3m
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie w pracy z automatyką przemysłową będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym
  • Dofinansowaną kartę Multisport
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Stabilność zatrudnienia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

NOVICHEM to przedsiębiorstwo chemiczne założone w 1989 roku jako prywatna spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasze zakłady produkcyjne oraz biura mieszczą się w Chorzowie (woj. śląskie). Działalność produkcyjna przedsiębiorstwa w dużej mierze opiera się na naszych własnych technologiach.

Ślusarz, Główna 4, Chorzów