Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz - Frezer

  • Wodzisław Śląski, Rybnik, Racibórz, Żory, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

KUFIETA Sp. J.

Kufieta Sp.J. jest znanym na rynku polskim i europejskim producentem akcesoriów samochodowych. Ponadto, od 10 lat prężnie rozwija dział projektowania i wytwarzania form wtryskowych. Z powodu stale rosnącej liczby prowadzonych projektów i wzrostu zaawansowania procesów, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Ślusarz / Frezer

Miejsce pracy: Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Przeglądy, naprawy i remonty form wtryskowych oraz wykrojników;
  • Wykonywanie elementów do form wtryskowych;
  • Precyzyjne prace szlifierskie i ślusarskie;
  • Praca z bardzo małymi tolerancjami.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi tokarek i frezarek konwencjonalnych;
  • Wykształcenia technicznego w zakresie obróbki skrawaniem, ślusarstwa narzędziowego;
  • Obsługi maszyn warsztatowych: wiertarka, frezarka, szlifierka oraz narzędzi ręcznych;
  • Pracy w oparciu o znajomość rysunku technicznego i dokumentację techniczną;
  • Samodzielności, precyzyjności, dokładności oraz odpowiedzialności za wykonywane zadania.

Mile widziane:

  • Znajomość budowy form wtryskowych lub wykrojników;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w narzędziowni.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne szkolenia,
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze.

Dołącz do Nas!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji poprzez kliknięcie poniższego przycisku "aplikuj" z dopiskiem: Ślusarz / Frezer.

Więcej o nas: www.kufieta.com

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się