Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz

ZWIERUCHO

4 0008 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracowników na stanowisko ślusarz. Do głównych zadań pracownika (zależnie od umiejętności) na tym stanowisku należeć będzie:

-spawanie (głównie MMA),

-montaż konstrukcji stalowych,

-cięcie i szlifowanie stali,

-czyszczenie oraz malowanie maszyn,

-demontaż/montaż podzespołów mechanicznych - wały, łożyska, silniki, przekładnie, koła łańcuchowe, łańcuchy itp.,

-znajomość podstaw rysunku technicznego mile widziana.

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy głównie:

-kreatywności i zaangażowania,

-umiejętności posługiwania się podstawowymi elektronarzędziami- szlifierka, wiertarka, wkrętarka itp.

-gotowości do pracy w delegacji,

-chęci kształcenia się i rozwijania w zakresie szeroko rozumianego ślusarstwa,

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku - ślusarz, ślusarz-mechanik, monter, spawacz.

To oferujemy

Oferujemy:

-umowę o pracę na czas nieokreślony,

-zarobki dostosowane do indywidualnych umiejętności (wynagrodzenie od 4000 do 8000 brutto)

-pracę w młodym energicznym zespole,

-możliwość rozwoju i zdobycia wielu umiejętności, m. in. obsługa palnika acetylenowo- tlenowego, jazda wózkiem widłowym itp.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub dzwoniąc pod wskazany numer telefonu.

O nas

Firma ZWIERUCHO od ponad 20 lat zajmuje się demontażem, montażem oraz budową maszyn dla przemysłu tartacznego na terenie całego kraju oraz za granicą. Praca głównie w delegacji krajowej. Wyjazdy na okres około 10-15 dni  z Żukowa firmowym samochodem, powrót również do Żukowa.