Oferta pracy

Ślusarz

ASISTWORK Sp. z o.o.

  • Jarocin (pow. jarociński)

    Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00- 22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie i naprawa narzędzi, przyrządów i uchwytów obróbkowych

  • obróbka, montaż i naprawa elementów

  • dbałość o powierzone narzędzia

Nasze wymagania

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego

  • sprawność w posługiwaniu się narzędziami pomiarowymi (m.in. suwmiarka)

  • operatywność i poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę

  • doświadczenie w pracy jako tokarz/ ślusarz/ frezer będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie z branży automotive

  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z pracodawcą)

  • wynagrodzenie miesięczne od 4000- 4500 zł brutto (w zależności od doświadczenia)

  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym

  • wolne weekendy

  • doskonalenie kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach technicznych

  • dofinansowanie nauki języka obcego

  • pakiet benefitów m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), kartę sportową, bilety do kina, karty przedpłacone

  • zorganizowany dojazd do pracy lub dostęp do miejsc parkingowych