Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Konserwator

KorpoO firmie

  • Wrocławska 21A, Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Korpo

Wrocławska 21A

Jawor

Twój zakres obowiązków

Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie,

Usuwanie problemów mechanicznych – zapewnienie ciągłości produkcji,

Serwisowanie, przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne,

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Mile widziane

Mile widziane doświadczenie w naprawie obrabiarek sterowanych numerycznie,

Mile widziane dodatkowe uprawnienia.

To oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę od poniedziałku do piątku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (4200 zł brutto -5200 zł brutto)

  • Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe 50% i 100 % rozliczane i wypłacane comiesięcznie,

  • Dodatek w wysokości 5 zł brutto / godz. za pracę na II zmianie i 10zł brutto / godz. za pracę na III zmianie,

  • Nagrodę roczną, nagrody jubileuszowe, nagrodę regulaminową,

  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (talony świąteczne, dofinansowanie urlopu),

  • Ubezpieczenie zdrowotne Allianz,

  • Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE,

  • Szkolenia.

  • Odzież służbową spersonalizowaną,

  • Benefity

  • ZAPEWNIAMY BEZPŁATNY TRANSPORT Z OKLIC BOLKOWA I ZŁOTORYI

Korpo

Lider w branży poszukuje pracowników!

Dołącz do czołowego producenta przekładni do wózków widłowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

Zdobądź wiedzę i doświadczenie pracując w najnowocześniejszym parku maszynowym. Poznaj know-how stabilnej oraz nowoczesnej firmy produkcyjnej z niemieckim kapitałem.

Jesteśmy spółką córką niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od 25 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami.

Zapraszamy na www.korpo.eu

Znajdź nas na Facebooku KORPOjawor

U NAS KAŻDY JEST WAŻNY !

Przewiń do profilu firmy

Kompletną aplikację (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesłać na adres:

KORPO Sp. z o.o. ul. Wrocławska 21a, 59-400 Jawor lub za pomocą przycisku aplikowania.

Zapewniamy bezpłatny transport z rejonu Bolkowa i Złotoryi