Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ślusarz - Korektor Matryc

exlabesa extrusion opole sp. z o.o.O firmie

  • Opole, Tułowice (pow. opolski)

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Pracownik fizyczny

 to firma z bogatym doświadczeniem
w zakresie produkcji i obróbki profili aluminiowych,
produkująca wyroby do wielu renomowanych firm w Polsce i zagranicą.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • usprawnianie i modernizacja form do wyciskania aluminium
  • wykonywanie przeglądów form
  • usuwanie wad i uszkodzeń form do wyciskania aluminium
  • obsługa maszyn typu: frezarka, spawarka, szlifierka

Wymagania:

  • mile widziane osoby zarówno z doświadczeniem jak i absolwenci szkół
  • precyzyjność
  • dokładność
  • mile widziane uprawnienia na suwnice lub wózek widłowy
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych

Oferujemy:

  • oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku pracy
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju, awansu zawodowego, doskonalenia umiejętności
  • szkolenia w zagranicznych oddziałach firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Exlabesa Extrusion Opole z siedzibą w Tułowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne