Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz

  • Łódź, łódzkie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-29
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "ZELTECH - MASZYNY ELEKTRYCZNE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Firma usługowo - produkcyjna działająca w branży elektromaszynowej poszukuje pracownika na stanowisko:

    ŚLUSARZA

    Miejsce pracy: Łódź
    Opis stanowiska:
    • ślusarska obróbka detali wg. dokumentacji technicznej
    • przygotowywanie narzędzi do pracy (m. in. ostrzenie płytek, ostrzy)
    Wymagania:
    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość rysunku technicznego i podstawowego sprzętu pomiarowego
    • wymagane cechy to: dokładność, opanowanie, rzetelność, kreatywność, solidność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i elastyczność, sprawność fizyczna i manualna
    • mile widziana umiejętność obsługi frezarki
    Oferujemy:
    • pracę w stabilnej firmie dynamicznie rozwijającej się od 1946 r.
    • umowę o pracę na pełny etat
    • pracę w systemie jedno zmianowym
    • opiekę medyczną (LUXMED)
    • grupowe ubezpieczenie

    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą przycisku ,,aplikuj".

    ZELTECH-ME Spółka z o.o.
    Ul. Elektronowa 6
    94-103 Łódź
    tel. (42) 686-62-30, (42) 689-99-34
    www.zeltechme.pl;

    W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.