Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz (m/k)

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wałbrzych
    a0t5800000ZsLLAAA3
    Obowiązki:
    • wykonywanie napraw urządzeń (układy mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne),
    • wykonywanie konserwacji, bieżących napraw maszyn i urządzeń,
    • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu.
    Wymagania:
    • wykształcenie zawodowe,
    • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • umiejętność pracy w grupie,
    • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym.
    Oferujemy:
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy zawieraną bezpośrednio z firmą naszego klienta,
    • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + comiesięczne premie + dodatki za pracę w systemie 4-brygadowym,
    • bogaty pakiet socjalny,
    • opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny,
    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i możliwość dalszego rozwoju w międzynarodowym środowisku z branży automotive,
    • możliwość poznania nowoczesnych technologii,
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i możliwość wdrażania własnych pomysłów.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis