Ślusarz - Magazynier

NETUR Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Netur specjalizuje się w opracowywaniu i obróbce wysoko precyzyjnych komponentów lotniczych. Firma istnieje od 1978 roku, a jej inwestycje w talent, stały rozwój umiejętności i wydajne procesy są gwarancją innowacyjnych produktów najwyższej jakości. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Ślusarz - Magazynier [rekrutacja prowadzona telefonicznie]

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie części przed ich kontrolą finalną,
  • Gratowanie części zgodnie z dokumentacją technologiczną,
  • Raportowanie prac zgodnie z wymaganiami,
  • Posługiwanie się narzędziami ślusarskimi oraz przyrządami pomiarowymi,
  • Znakowanie części zgodnie z dokumentacją technologiczną przy pomocy odpowiednich narzędzi,
  • Przygotowanie oraz pakowanie gotowych części do wysyłki.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi pomiarowych,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy zespołowej

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i ubezpieczeń na życie,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej, pracującej w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej,
  • Pracę w rozwijającej się w Polsce firmie, posiadającej 40 letnie doświadczenie na rynku Kanadyjskim,
  • Pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że rozmowy z kandydatami w pierwszym etapie będziemy prowadzić telefonicznie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Netur Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jesionce zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Netur Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jesionce. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy