Ślusarz - Maszynista Kotła Parowego - Maszynista Turbozespołu w Dziale Energetycznym w Oddziale "Cukrownia Malbork"

Krajowa Grupa Spożywcza S.A.

  • Malbork

    Malbork, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • czynności przy zapewnieniu dostaw potrzebnej energii cieplnej dla potrzeb technologicznych i grzewczych zakładu

  • prace przy zapewnieniu prawidłowej gospodarki konserwacyjno-remontowej maszyn i urządzeń energetycznych

  • obsługa stacji technologicznych (kotły wysokoprężne, turbozespół)

  • prace ślusarskie

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie o kierunku energetycznym lub mechanicznym

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • uprawnienia energetyczne E2

  • obsługa komputera

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • szereg szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od efektów pracy

  • szeroki pakiet benefitów (PPE, Opieka Medyczna)

  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Krajowa Grupa Spożywcza S.A., zbudowana na bazie Krajowej Spółki Cukrowej S.A., jej strukturach oraz zapleczu administracyjnym jest liderem w Polsce w branży rolno - spożywczej w segmentach: cukrowym, słodyczy, zbożowo-młynarskim, nasiennym, skrobiowym oraz rolnym. Krajowa Grupa Spożywcza S.A to także największy w Polsce i jeden z największych co do wielkości producentów cukru w Europie. Krajowa Grupa Spożywcza to silny, narodowy koncern rolno-spożywczy, którego misją jest najwyższej jakości produkcja rolno-spożywcza dla odbiorców przemysłowych i indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy