Ślusarz - Mechanik do działu utrzymania ruchu

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-11-22
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2018-12-22)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SALAMANDER WINDOW & DOOR SYSTEMS S.A.

    poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Włocławek

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za przygotowywanie maszyn do pracy i dbałość o ich poprawne funkcjonowanie, wykonywanie napraw maszyn i urządzeń.

    Zakres obowiązków:

    • dbanie o sprawność i stan techniczny maszyn
    • wykonywanie prac na potrzeby zakładu – utrzymanie ruchu

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe zawodowe/techniczne
    • doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
    • elastyczność, umiejętność pracy w zespole i indywidualnie
    • praca w systemie dwuzmianowym

    Dodatkowe atuty:

    • znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
    • uprawnienia - Operator wózka widłowego
    • uprawnienia spawalnicze MIG/MAG,TIG
    • doświadczenie w utrzymaniu ruchu
    • mile widziana znajomość obsługi pomp próżniowych, wodnych, chłodnictwa i pneumatyki

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki finansowe
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stabilne zatrudnienie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych za pomocą przycisku Aplikuj z dopiskiem: ŚLUSARZ MECHANIK

    Informujemy, że przesyłając dokumenty aplikacyjne wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach przez Salamander Window & Door Systems S.A. z siedzibą we Włocławku 87-800, ul. Al. Kazimierza Wielkiego 6A, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym. Mają Państwo prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do Salamander Window & Door Systems S.A. na adres e-mail: [email protected]. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

    1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Salamander Window & Door Systems S.A. z siedzibą we Włocławku 87-800, ul. Al. Kazimierza Wielkiego 6A (dalej „Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy [email protected]
    2. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesu rekrutacyjnego.
    3. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest wyrażona przez Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).
    4. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego oraz lekarza medycyny pracy), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki. Podmioty te mają dostęp do danych tylko w zakresie niezbędnym do realizacji spoczywających na nich zadań.
    5. Państwa dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji.
    6. Przysługuje Państwu prawo do:
    - żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
    - cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
    - wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    7. Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia w nim udziału.
    8. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.