Ślusarz - Mechanik

  • Dobroszyce (pow. oleśnicki), dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 05.01.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstw rodzinne, które działa nieprzerwanie od 1991 roku na rynku krajowym oraz zagranicznym.
    Nasza działalność skupia się przede wszystkim na trzech obszarach:
    • dostarczanie przemyślanych rozwiązań z zakresu technik pakowania (maszyny pakujące) i zabezpieczania ładunków dla wszystkich sektorów przemysłu;
    • mechanizacje tartaków i kompleksowa obsługa branży drzewnej w zakresie dostaw: maszyny stolarskie i urządzenia do obróbki drewna;
    • produkcja narzędzi stellitowanych dla przemysłu drzewnego.

    Opis stanowiska: do dynamicznie rozwijającego się działu budowy maszyn poszukujemy osoby do pracy przy montażu zespołów napędowych / łożyskowych. Praca stacjonarna – 1 zmianowa, w godzinach 7-15.

    Wymagania:

    • wykształcenie minimum zawodowe - techniczne
    • umiejętność czytania rysunku technicznego
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
    • Umowę o pracę
    • Pracę jednozmianową
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę w rodzinnej firmie
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.