Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Mechanik

Elpe Elektroprodukt

4 2005 100 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • praca na stanowisku Ślusarz - Mechanik.

Nasze wymagania

  • 5-letnie doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym przy ustawianiu narzędzi, maszyn i urządzeń typu prasy hydrauliczne i mechaniczne, zgrzewarki punktowe i liniowe itp.

  • umiejętność biegłego posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • nadzór nad terminowością i jakością wykonania zadań remontowo- konserwacyjnych:

  • - narzędzi, maszyn i urządzeń:

  • - narzędzi do obróbki metalowej i plastycznej,

  • - instalacji elektrycznych, technicznych, wodnych i ściekowych ( codzienne odczyty liczników i wodomierzy ),

  • - konstrukcji budowlanych obiektów.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP typu E grupa 1 ( urządzenia i instalacje elektroenergetyczne o napięciu do 1 kV, aparatura kontrolno-pomiarowa ) i grupa 2 ( kotły parowe, sprężarki ),

  • uprawnienia suwnicowego, hakowego, operatora wózków widłowych.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze 1/1 etat,

  • pracę w systemie 1-zmianowym od pn. do pt. w godz.6.00-14.00,

  • świadczenia BHP ( odzież roboczą, indywidualne środki ochrony ),

  • nieograniczony dostęp do dystrybutora z wodą mineralną,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze: 4 200 zł brutto/m-c

  • comiesięczną premię uznaniową w wysokości do 15 % wynagrodzenia miesięcznego,

  • nagrody motywacyjne,

  • świadczenia z ZFŚS oraz premię roczną.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • możliwość uzyskania uprawnień

Osoby zainteresowane podjęciem stałej współpracy z rzetelnym pracodawcą o uznanej marce zapraszamy do aplikowania. Prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji.

ELPE Elektroprodukt Sp. z o.o. – krakowski producent wysokiej jakości elektrycznych ogrzewaczy olejowych zatrudni do działu Utrzymania Ruchu: Ślusarza – Mechanika

Przewiń do profilu firmy