Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Mechanik Maszyn Przemysłowych

NECC Sp. z o.o.O firmie

  • Andrzeja Struga 76
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

NECC Sp. z o.o.

Andrzeja Struga 76

Szczecin

NECC Sp. z o.o., firma świadcząca usługi w zakresie produkcji urządzeń dla przemysłu, zatrudni pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca na dziale produkcji maszyn.
  • Obsługa narzędzi i maszyn warsztatowych.
  • Wykonywanie prac ślusarskich na podstawie dokumentacji rysunkowej.
  • Montaż maszyn i podzespołów w oparciu o dokumentację złożeniową.
  • Udział w instalacjach urządzeń na terenie zakładów klienta.

Najważniejsze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na warsztacie, obycie z narzędziami i dokumentacją.
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji rysunkowej.
  • Dokładność i rzetelność wykonywania powierzonych prac.
  • Sumienność i zaangażowanie w pracę.
  • Umiejętność pracy w zgranym i dynamicznym zespole.

Dodatkowe atuty, lub gotowość do zdobycia kwalifikacji w zakresie:

  • Umiejętność pracy na frezarce/tokarce.
  • Umiejętność spawania stalowych elementów maszyn.
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózek widłowy, podesty przejezdne).
  • Znajomość zagadnień elektrycznych, uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • Życzliwą atmosferę w stabilnej firmie produkcyjnej.
  • Dobre wynagrodzenie, uzależnione od kompetencji i doświadczenia kandydata, które ustalone zostanie wyłącznie podczas bezpośredniej rozmowy w siedzibie firmy po omówieniu kwalifikacji.

Zapraszamy kandydatów pozytywnie nastawionych do pracy i potrafiących czerpać satysfakcję z wykonywanych obowiązków, szukających zatrudnienia na dłuższy okres czasu.

Do aplikacji prosimy dopisać:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NECC Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie  w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".

Ogłoszenie archiwalne