Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz-Mechanik

  • Mysłowice, śląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma zajmująca się produkcją parkietów z drewna litego zatrudni osobę na stanowisko:
    Miejsce pracy: Mysłowice

    Główne zadania i obowiązki:

    • utrzymanie ruchu urządzeń linii produkcyjnej, bieżąca kontrola stanu technicznego;
    • diagnostyka oraz bieżące usuwanie awarii i usterek w zakresie mechaniki maszyn i urządzeń;
    • realizacja przeglądów zgodnie z dokumentacją techniczną i harmonogramami.

    Wymagania

    • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu;
    • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (rysunki, schematy);
    • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki;
    • dodatkowe atuty umiejętność spawania, obsługa tokarki;
    • sumienność przy wykonywaniu zleconych zadań, operatywność w działaniu, umiejętność szybkiego reagowania w przypadku awarii.

    Oferujemy

    • umowę o pracę na pełny etat;
    • stabilne zatrudnienie;
    • pakiet świadczeń socjalnych.