Ślusarz - Mechanik

  • Niemcy (Badenia Wirtembergia, Hesja, Turyngia), Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 13.10.2017
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 12.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Tintschl (nr 5767) jest godną zaufania firmą pracującą na rynku polsko-niemieckim, oferującą stabilne zatrudnienie w Niemczech na niemieckich warunkach, opiekę polskiego i niemieckiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia oraz pomoc w sprawach mieszkaniowych.

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec z branży budowy maszyn poszukujemy samodzielnych pracowników na stanowisko:

ŚLUSARZ/MECHANIK
Miejsce pracy: Niemcy (Badenia Wirtembergia, Hesja, Turyngia)

Zadania:

  • montaż elementów maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym
  • ślusarska obróbka części: gwintowanie, szlifowanie, gięcie, cięcie
  • kontrola jakości gotowych elementów

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe w kierunku ślusarskim, mechanicznym
  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie co najmniej 2 lata
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętności manualne
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (rozumienie, umiejętność reagowania na pytania

Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na warunkach niemieckich z pełnym pakietem socjalnym
  • stawki godzinowe + diety na dzień pracy + mieszkanie
  • zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej
  • cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie
  • pomoc w sprawach formalnych  i organizacyjnych w j. polskim
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb wszystkich procesów rekrutacji Tintschl Polska, zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883.

Informujemy, że administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest agencja pracy Waszyngtona 47A, 42-217 Częstochowa, 41-608 Świętochłowice. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych i jedynie w tych celach przekazywane do pracodawców polskich i zagranicznych. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się