Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz mechanik

Tokai COBEX Polska sp. z o.o.O firmie

Tokai COBEX Polska sp. z o.o.

Węgierska 188

Nowy Sącz

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac przeglądowych i remontowych maszyn, urządzeń i instalacji pneumatycznych i hydraulicznych.

  • Dbanie o właściwy stan techniczny maszyn, urządzeń i instalacji oraz wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych tych instalacji.

  • Identyfikowanie i usuwanie uszkodzeń, usterek i nieprawidłowości w pracy maszyn, urządzeń i instalacji mechanicznych, hydraulicznych i pneumatycznych.

  • Stawianie się w pracy na wezwanie przełożonego lub dyspozytora w celu usunięcia awarii, pełnienie dyżurów domowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe o profilu mechanicznym.

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.

  • Znajomość budowy układów hydrauliki siłowej i pneumatyki przemysłowej.

  • Znajomość budowy węzłów łożyskowych.

  • Uprawnienia: spawalnicze, obsługa suwnicy sterowanej z poziomu roboczego, kierowanie wózkiem spalinowym/akumulatorowym będą dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pakiet powitalny

  • Indywidualny proces wdrożenia

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie

  • Szkolenia doskonalące

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny

  • Karta MultiSport

  • Karty przedpłacone

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Czekamy na Twoje zgłoszenie (CV). Prześlij je za pomocą przycisku Aplikuj do 13 lutego 2021r.

- Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty -