Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

S.I.A.P. Sp. z o.o.

  • Pszczyńska 206, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pszczyńska 206

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn,

  • Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,

  • Raportowanie przeglądów, konserwacji oraz napraw.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Obsługa tokarki i frezarki w stopniu podstawowym.

Mile widziane

  • Uprawnienia spawacza elektrycznego lub gazowego.

To oferujemy

  • Stałe, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wdrożenie do pracy oraz niezbędne szkolenia i kursy,

  • Bogaty pakiet socjalny.

Spółka “S.I.A.P.” funkcjonuje na rynku już od ponad 20 lat. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z udziałem włoskiego kapitału. Specjalizujemy się w produkcji płyt akumulatorowych, ogniw trakcyjnych, akumulatorów specjalnych (trakcja lżejsza) oraz baterii trakcyjnych. Jesteśmy znaczącym producentem i eksporterem wyżej wymienionych wyrobów na rynki Europy Zachodniej.

Przewiń do profilu firmy