Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - montażysta

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE ARMIKS sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń produkcyjnych,

  • Montaże mechaniczne

  • Proste prace ślusarskie

  • Uruchamiania i serwisowanie urządzeń

  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych

  • Doświadczenie w spawaniu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ARMIKS Sp. z o.o. w Krakowie od prawie 20 lat specjalizuje się w produkcji, naprawie, remontach i modernizacjach sprzętu szkolno-treningowego na potrzeby wojska i policji. Nasze produkty są obecne w Jednostkach Wojskowych na terenie całego kraju.

Nasza firma jest koncesjonowanym producentem podnośników lekkich i ciężkich figur bojowych, wysoko prądowych zasilaczy sieciowych i czujników inercyjnych. Posiadamy wyspecjalizowane zaplecze techniczne przystosowane do obróbki metali. Każdy produkowany przez firmę Armiks produkt przechodzi przez wieloetapową kontrolę jakości (międzyoperacyjne i finalną) pod okiem wykwalifikowanej kadry zapewniającą najwyższą jakość naszych wyrobów, potwierdzoną przez 24 miesięczną gwarancję.

Przedsiębiorstwo ARMIKS posiada certyfikacje systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015, Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej wydany przez Wojskowe Centrum Normalizacji Jakości i Kodyfikacji, certyfikat AQAP 2110:2016 wydany przez NATO, dotyczący gwarancji jakości projektowania, praca rozwojowych i produkcji.

Nasz Dział techniczny składający się z prężnego zespołu wykształconych, młodych, doświadczonych pracowników wciąż poszerzających branżową wiedzę dba o rozwój i modernizacje wytwarzanych przez naszą firmę produktów i wdrażanie nowych innowacyjnych rozwiązać. Dążymy do ciągłego poszerzania naszej oferty o nowe innowacyjne wyroby.

Naszym klientom zapewniamy dodatkowo usługi serwisowe gwarancyjne i po gwarancyjne wykonywane w siedzibie firmy jak i przez mobilny zespół.

Stałymi długoletnimi zleceniodawcami przedsiębiorstwa ARMIKS są: Oddział Bazy Szkoleniowej Dowództwa Wojsk Lądowych, Inspektorat Wsparcia Sił Zbrojnych, Regionalne Bazy Logistyczne (RBLog), Wojskowe Odziały Gospodarcze (WOG) i Jednostki Wojskowe. Nasz sprzęt ze specjalne projektowanymi rozwiązaniami jest wykorzystywany miedzy innymi w elitarnej jednostce specjalnej GROM.

Przewiń do profilu firmy