Oferta pracy

Ślusarz - Montażysta maszyn przemysłowych

ELKAR s.c.O firmie

  • Skrajna 80C
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ELKAR s.c.

Skrajna 80C

Kielce

Producent maszyn przemysłowych ELKAR s.c. w Kielcach poszukuje pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

  • Montaż zespołów mechanicznych maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – montażysta, ślusarz, mechanik
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę zapewniającą stabilne zatrudnienie w firmie nastawionej na rozwój
  • Motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników i zaangażowania
  • Bardzo dobre warunki socjalne, przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy