Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Ślusarz - Montażysta - pomocnik

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "BIEŻANÓW"SP. Z O.O.

  • Półłanki 25, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Półłanki 25

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac ślusarskich oraz operacji montażu rozjazdów i części rozjazdowych

  • montaż nawierzchni szynowej na podrozjezdnicach drewnianych i betonowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o specjalności związanej z obróbką metalu

  • min. 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

Mile widziane

  • umiejętność obsługi palnika acetylenowo – tlenowego

  • umiejętność obsługi maszyn hydraulicznych (prasy, nożyce itp.)

  • umiejętność potwierdzona zdobytymi uprawnieniami do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się polskiej firmie z przeszło 70‑letnią ugruntowaną pozycją na rynku produkcyjnym

  • dofinansowania do wczasów pod gruszą

  • dopłaty do wypoczynku dzieci (zielone szkoły, kolonie i obozy)

  • bonusy świąteczne

  • prywatna opieka medyczna

  • grupowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów”, spółka-matka Grupy KZN Bieżanów jeden z liderów segmentu infrastruktury szynowej w Polsce i Europie. Producent innowacyjnych rozwiązań dla nawierzchni szynowych – kolej,

tramwaj, metro; które dostarcza wraz z kompleksowymi usługami logistycznymi, budowlanymi i serwisowymi.

Przewiń do profilu firmy