Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz - Montażysta w Dziale Serwisu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe "Bieżanów " Sp. z o.o.
    w związku z rozwojem poszukują kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • wykonywanie prac ślusarskich oraz  operacji montażu rozjazdów i części rozjazdowych
    • praca w terenie w czasie gwarancyjnych przeglądów rozjazdów
    • wykonywanie zewnętrznych usług w nawierzchni kolejowej i tramwajowej

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe o specjalności związanej z obróbką metalu
    • min. 2-letni staż pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie
    • pakiet socjalny (fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna)

    Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikuj teraz.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się  tylko z wybranymi Kandydatami

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „ Niniejszym, mając na uwadze przepisy Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe „Bieżanów” Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Półłanki 25; 30 – 740 Kraków, w zakresie objętym przekazanym przeze mnie CV dla celów postępowań rekrutacyjnych, jak również w okresie następnych 2 lat na potrzeby rekrutacji pracowników i procesów rekrutacyjnych odbywających się w Kolejowych Zakładach Nawierzchniowych „Bieżanów” Sp. z o.o. Powyższa zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych dla celów sporządzenia umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, w przypadku pozytywnego wyniku rekrutacji.”