Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz - Monter

  • Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 11.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Agencja Pracy Odonea Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mariackiej 4, poszukuje pracowników dla swojego zagranicznego klienta na stanowisko:

    Praca na terenie: Francja, 80 km na południe od Genewy,

    umowa na czas nieokreślony (obowiązuje okres próbny)
    line

    Zadania:

    • przygotowanie pod spawanie: cięcie, zginanie, składanie
    • wykonywanie: balustrad, zbiorników, beleczek, zbiorników cylindrowych, etc.

    Wymagamy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku
    • czytania rysunków technicznych
    • samodzielności i dokładności w pracy
    • znajomości języka francuskiego lub angielskiego
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • zarobki: od 11,75€/H do 12,50€/H brutto + dodatki
    • 39 H/tyg., możliwość nadgodzin
    • darmowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy), ok 10 km od miejsca pracy
    • samochód firmowy
    • ubezpieczenie społeczne we francuskim URSSAF
    line2
    Osoby zainteresowane naszą ofertą, proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.
    Kontakt telefoniczny 788 685 877 od pn. do pt. w godzinach 9:00 do 17:00.
    bottom