Logo Pracuj.pl

Ślusarz - Monter Konstrukcji aluminiowych

P.H.U. MARK Sp. z o.o.O firmie

  • Brzesko
    Brzesko, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • produkcja konstrukcji aluminiowych (okien, drzwi, fasad);
  • montaż konstrukcji aluminiowych (okien, drzwi, fasad);
  • wykonywanie zleconych czynności na podstawie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne oraz techniczne;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy;
  • pakiet szkoleń niezbędnych do wykonywania powierzonych obowiązków.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

P.H.U. MARK Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „MARK” Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w południowej Polsce punktem sprzedaży stolarki okiennej, drzwiowej, bram, ogrodzeń i podłóg a także producentem Stolarki aluminiowo szklanej. Nasze produkty dostarczamy nie tylko na terenie Polski ale także do wielu krajów na całym świecie.

Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu udało nam się zachować styl pracy polegający na: otwartości, bliskiej współpracy, oraz przyjaznej atmosferze. Dzięki tak zgranej współpracy naszych pracowników, od wielu lat udaje nam się dynamicznie rozwijać. Poszukujemy dodatkowej osoby do wzmocnienia naszego zespołu w roli.

Ślusarz - Monter Konstrukcji aluminiowych, Brzesko