Oferta pracy

Ślusarz – Monter Konstrukcji

B&S SP Z O OO firmie

  • Częstochowa, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma B&S Sp. z o.o. poszukuje kandydatów w Częstochowie na stanowisko:

Ślusarz – Monter Konstrukcji/Слесарь – монтажник металлоконструкций

Opis stanowiska:

  • przygotowanie materiału do spawania,
  • montaż elementów zgodnie z rysunkiem,
  • prace ślusarskie.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę oraz umiejętność cięcia palnikiem,
  • samodzielność i dokładność na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie uznaniowe,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pracę na hali,
  • pełne wyposażenie do pracy,
  • możliwość nadgodzin.

PRACA OD ZARAZ !!!

Prosimy o dopisanie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Administratorem danych jest B&S Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku, ul. Kościuszki 1 lok. 203."

Фирма B&S Sp z o.o. ищет кандидатов на должности:

Слесарь/монтажник металлоконструкций

Описание работы:

  • подготовка материала к сварке,
  • подготовка элементов к сварке, прихватывание.

Требования:

  • знание технического чертежа,
  • умение пользоваться электроинструментом: угловая шлифовальная машина,аккумуляторная дрель,
  • Приветствуются квалификация на мостовые краны,
  • самостоятельность на рабочем месте.

Мы предлагаем:

  • стабильная занятость,
  • привлекательная зарплата,
  • премии за сверхурочную работу,
  • работа на полную ставку,
  • работа в помещении,
  • обеспечиваем всем необходимым для работы (инструменты, рабочая одежда и обувь),
  • возможность сверхурочной работы,
  • возможность доплаты за жилье,
  • возможность проживания.

Работа на сейчас !!!

Пожалуйста, добавьте пункт:
"Я согласен на обработку моих персональных данных, содержащихся в моих предложениях о работе для целей процесса найма на протяжении текущего и будущего набора (в соответствии с Законом от 29 августа 1997 года о защите персональных данных; сводный текст Дз. У. 2016 пункт 922 с поправками). В то же время я заявляю, что я был проинформирован о добровольном предоставлении личных данных и праве на доступ и исправление моих данных. Администратором данных является B&S Sp. z o.o. с зарегистрированным офисом в Плоцке, Костюшки 1, офис 203. "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy