Ta oferta pracy jest nieaktualna od 182 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Ślusarz - Monter Konstrukcji Stalowych

  • Bytom, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 21.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PUMECH Sp. z o.o.
    jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji różnego rodzaju konstrukcji stalowych o wysokiej jakości, cieszącym się zasłużoną renomą i zaufaniem klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Bytom

    Opis stanowiska:

    • wykonawstwo i montaż konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
    • prace ślusarskie

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na wytwórni konstrukcji stalowych
    • znajomość rysunku technicznego
    • umiejętność sczepiania met. MAG
    • mile widziane posługiwanie się palnikiem acetylenowym lub na propan-butan

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • ubezpieczenie grupowe
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, ze skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).