Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ślusarz - Monter konstrukcji stalowych

Przedsiębiorstwo Montażowe Kotłomontaż Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy, Nordrhein Westfalen, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
W zakresie naszej wieloletniej działalności krajowej oraz eksportowej na terenie Unii Europejskiej wykonujemy prace, jako samodzielny wykonawca lub podwykonawca renomowanych firm w dziedzinie energetyki zawodowej i przemysłowej, w różnych gałęziach przemysłu chemicznego, petrochemicznego, metalowego, metalurgicznego, górniczego oraz lekkiego (produkcja elementów kotłowych i konstrukcyjnych oraz usługi remontowo-montażowe i modernizacyjne).

Więcej informacji o nas: www.kotlomontaz.pl
Ślusarz – Monter konstrukcji stalowych

Zakres obowiązków:

Produkcja konstrukcji stalowych, kanałów, elementów kotłów energetycznych, rurociągów, obsługa pras mimośrodowych, pił, wiertarek itp.

Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości rysunku technicznego
  • wykształcenia kierunkowego, minimum zawodowe
  • umiejętności samodzielnego składania i szczepiania z dostarczonych części gotowych elementów
  • praktycznej umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych(szlifierka, wiertarka, suwmiarka itp.)
  • mile widziana umiejętność spawania (sczepiania) metodą MAG
  • mile widziane znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane umiejętność obsługi suwnicy z poziomu 0 - SII
  • mile widziana obsługa wózka widłowego
  • mile widziana znajomość izometrii

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek
  • ubranie robocze
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Proszę o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kotłomontaż Sp. z o.o. (ul. Łącząca 1, 41-103 Siemianowice Śl.), w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kotłomontaż Sp. z o.o. (ul. Łącząca 1, 41-103 Siemianowice Śl.), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Ogłoszenie archiwalne