Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Ślusarz - Monter Konstrukcji Stalowych

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Sp. z o.o.O firmie

  • 84-100 Puck, Polska
    Puck, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pracownik fizyczny

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Sp. z o.o.

84-100 Puck

Puck

Puckie Zakłady Mechaniczne Amex Spółka z o.o. to firma z długoletnią tradycją w budowie maszyn.
Szczegóły na naszej stronie internetowej: www.pzm-amex.pl
Zatrudni:
ŚLUSARZA - MONTERA KONSTRUKCJI STALOWYCH

Zadania:

  • Wykonywanie prac ślusarskich i montażowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • Doświadczenie na stanowisku montera/ślusarza,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętność wykonywania spawów montażowych metodą MAG 135 ;
  • Umiejętność samodzielnej pracy przy wytwarzaniu konstrukcji stalowych
  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy, obsługi wózków widłowych
  • Uprawnienia spawacza,
  • Znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki siłowej

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o wysokich standardach pracy i międzynarodowym zasięgu,
  • Umowa o pracę,
  • Udział w realizacji innowacyjnych i jednostkowych projektów,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności;

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.pzm-amex.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

Ogłoszenie archiwalne